Subcamp listing

Check out your camp neighbours here!

At Roihu, camp units are staying in six different subcamps and there is also a separate family camp. Subcamp staff is there to help and assist camp unit leaders, pilots, and campers!

Subcamp descriptions here.

 

Subcamp
 
Village
 
Camp unit
 
Troops
 
Humina Rae Etelä-Helsinki Helsingin Hakatytöt ry, Helsingin Kalevan Pojat ja Tytöt ry, Helsingin Sinihaukat ry, Katajanokan Karhunkaatajat ry, Korven Koukkaajat ry, Merituikut ry, Suomenlinnan Merisudet ry
 
Humina Kuohu Feeniks Ahlaisten Ankkurit ry, Ouran Partiolaiset ry, Pomarkun Polunkävijät ry, Pääskyparvi ry, Siikaisten Karhunveikot
 
Humina Hiutale Halsi, Kuus, Marma, Pepi, PLR Halikon Siniset ry, Kuusenkävyt ry, Marttilan Martit ry, Perttelin Piketit ry, Pyhän Laurin Ritarit PLR ry
 
Humina Höyry Hanitoon Ilkan Partiolaiset ry, Jurvan Saloveikot ry, Kauhajoen Kytöveikot ry, Parran Haltiat ry, Tasangon Talvikit ry
 
Humina Hiutale Himmeli Kiikalan Kelopartio, Kiskon Kupariset, Leirisiskot ry, Marjatat ja Mikon Pojat ry, Salon Leiriveikot ry
 
Humina Riite Hukka Koskiveikot ry, Kuusamon Tunturisiskot ja -veikot ry, Pohjolan Pirteät ry
 
Humina Hiutale Johtotähti II Partio-Unnukka ry, Puijon Pakertajat ry
 
Humina Rae Jokioisten Korvenkävijät Forssan Tornitulet ja Tornihaukat ry, Jokioisten Korvenkävijät ry
 
Humina Höyry Karkkila-Lohja-Virkkala Karkkilan Partioveikot ry, Lohjan Eräveikot ry, Lohjan Nummitytöt ry, Raudanreippaat ry, Virkkalan Tulentekijät ry
 
Humina Kuura Kaskikävyt Kaskipartio ry, Käpytytöt ry
 
Humina Riite KoMaMi Kolkankävijät ry, Maskun Hemmingin Tyttäret ja Pojat ry, Mietoisten Kolopuutintit ry
 
Humina Riite Kouvolan alueen leirilippukunta Elimäen Metsäsudet, Kouvolan Metsäveikot ry, Kouvolan Nuotio-Sissit ry, Kouvolan Salpasirkat ry, Kouvolan Sini-Veikot ry, Kouvolan Tyttöpartio ry, Myllykosken Koskikarat ry
 
Humina Kuura Kuksat Kuksat ry
 
Humina Hiutale Kuopio Kallan Tytöt ry, Petosen Polunetsijät ry, Saariston Nuotta ry
 
Humina Höyry Liekki Kurikan Korvenkävijät ry, Lakeuden Eräpartio ry, Lakeuden Vartijat ry
 
Humina Riite Loimu Jokikylän Pojat ry, Raision KilliNallit
 
Humina Hiutale Lokki Juankosken Korpikulkurit ry, Kinahmin Kiipijät ry, Riistaveden Vaarunvartijat ry, Suonenjoen Sirkut ja Sotkat ry
 
Humina Kuura Mikkelin misut ja muutama poika Anttolan Viiriäiset, Ekin Partio ry, Mikkelin Leiritytöt ry, Mikkelin Toimenpojat, Otavan Otsot ry, Savon Sissit ry, Sokkalan Sissit ry
 
Humina Kuohu MuKaVa Kajaanin Korvenpojat ry, Muuratpartio ry, Vaarojen Vaeltajat ry, Vuokatin Vaeltajat ry
 
Humina Kuura Mågeli Karhu-Veikot ry, Oulunkylän Virkut ry, Vuokot ry
 
Humina Riite Naantalin lippukunnat Merimaskun Reimarit ry, Naantalin Siniset ry, Rymättylän Märssyvahdit ry
 
Humina Höyry Paloruisku Nummen Samoojat ry, Sammatin Solmut ry
 
Humina Kuohu Pohjois-Satakunta, Pohjoinen Honkahukat ry, Jämijärven Miilunvartijat ry, Kankaanpään Korpiveikot ry, Karvian Majavapartio ry, Kipinäpartio ry, Lavian Eränkävijät ry
 
Humina Rae Tulikärpänen ja Kiiltomato Jaakon Samoojat ry, Janakkalan Ilvekset ry, Kalvolan Katajasiskot ry, Kalvolan Olavinpojat ry
 
Humina Rae Vaasa Ahjopartio ry, Pihtiputaan Partiolaiset ry, Vaasan Metsäveikot ry, Vaasan Partiotytöt ry
 
Humina Höyry Vihmu Hiidenveden Samoojat, Muijalan Menninkäiset ry, Vihterä ry
 
Humina Kuura Vuorenhaltiat Vuorenhaltiat ry
 
Hurma Hurmaava Irvikissa Eräkamut Eräkamut ry
 
Hurma Hurmaava Räähkä Habanero Halssilan Haukat ry, Noljakan Niemenkiertäjät ry, Palokan Partiolaiset ry
 
Hurma Hurmaava Möhköfantti Helike Joroisten Erätoverit ry, Karttulan Kannonkiertäjät ry, Kerman Kiertäjät ry, Metsän Siskot ry, Mäntyharjun Partiolaiset ry, Soisalon Samoilijat ry
 
Hurma Hurmaava Rattata Herwood Hervannan Hukat ry, Tervaksentekijät ry
 
Hurma Hurmaava Möhköfantti Hespartto ja Tösi Hespartto ry, Töölön Siniset ry
 
Hurma Hurmaava Räähkä Hohde Kallan Tiirat ry, Kuilun Kulkijat ry, Maaningan Maahiset ry
 
Hurma Hurmaava Rattata Hot Wings Messukylän Metsäpojat ry, Messukylän Metsätytöt ry, Niihaman Saukot ry
 
Hurma Hurmaava Mörkö Ihmemaa Partiolippukunta Toimarit ry, Pateniemen Polunpolkijat ry
 
Hurma Hurmaava Räähkä Kaiku Helsingin Versoveikot ja -siskot ry, Hämeen Haka-Versot, Jyväskylän Versot ry, Oulun Pihka-Versot ry, Saloversot, Sarka-Versot ry, Tampereen Versot, Vesangan Mesikämmenet ry
 
Hurma Hurmaava Rattata Kaukapartio Kaukapartio ry
 
Hurma Hurmaava Spyro Kelo Kätkän Kävijät ry, Mellan Kiipijät ry, Pellon Pailakat ry, Ylläs-Partio ry
 
Hurma Hurmaava Spyro Keminmaan Kivekkäät Roihulla 2016 Kallin Kanervat ry, Keminmaan Kivekkäät ry
 
Hurma Hurmaava Irvikissa Keravan korvenpojat Keravan Korvenpojat ry
 
Hurma Hurmaava Räähkä Koksi Tikkakosken Partiolaiset ry, Vaajan Valppaat ry
 
Hurma Hurmaava Möhköfantti Leijankorpi Mynämäen Maahiset ry, Nousiaisten Henrikin Lippukunta, Säkylän Partio ry, Vahdon Korvenkävijät ry, Yläneen Korpijunkkarit ry
 
Hurma Hurmaava Irvikissa MAD Hiiden Hittavaiset ry, Kalevan Kipunat ry
 
Hurma Hurmaava Möhköfantti Mansku Helsingin Erä-Majavat ry, Ilvesveikot ry, Siniritarit ry, Töölön Nuotioveikot ry, Töölön Tähystäjät ry, Viestitytöt ry
 
Hurma Hurmaava Irvikissa PoSo-PSKP Pornaisten Solmu ry, Puskapartiolaiset ry
 
Hurma Hurmaava Mörkö PoVi Partiolippukunta Kiimingin Virkut ry, Pohjan Veikot
 
Hurma Hurmaava Spyro Pökkelö Eräpartiolippukunta Limingan Niittykärpät
 
Hurma Hurmaava Möhköfantti RMP ja VaVa Ruskon Maunun Partio ry, Vaakun Vartijat ry
 
Hurma Hurmaava Rattata Road54 Hirviveikot ry, Pirjetan Partio ry, Puuha-Marit ry, Riihimäen Eräpojat ry, Riihimäen Erätytöt ry, Riihipääskyt ry, Ryttylän Eräveikot ry, Santamäen Palokärjet ry
 
Hurma Hurmaava Räähkä RP, RT, SS Reippaat Pojat ry, Reippaat Tytöt ry, Siniset Samoojat ry
 
Hurma Hurmaava Räähkä Savu 408 Kuokkalan Vetehiset ry, Toivakan Lepinkäiset ry
 
Hurma Hurmaava Mörkö TAULA Aitolahden Hirvi-Veikot ry, Aitopartio ry, Teiska-Partio ry
 
Hurma Hurmaava Mörkö Tiina Tienhaara Partiolippukunta Tervapartio ry, Putaan Vilkkaat ry
 
Hurma Hurmaava Irvikissa Tokka Inarin Tunturisudet ry, Kemijärven Tunturitytöt ja -pojat, Korvatunturin Kävijät ry, Lapin Kiehiset ja Kivekkäät ry, Pohjan Tytöt ja Sissit ry
 
Hurma Hurmaava Spyro Tulus Oulunsalon Norret ry, Partiolippukunta Samposet ry
 
Hurma Hurmaava Spyro VHS Helsingin Erä-Leijonat ry, Sinivuoren Soihdut ry, Viikin Vesikot ry
 
Polte Pomelo Alavuden Eräveikot Alavuden Eräveikot ry
 
Polte Persikka Eme (+KHP?) Erämetsot ry
 
Polte Pepino Hetakhplätkäpp Henrikin Tapulitytöt ry, Kupittaan Henrikinpojat ry, Meripartiolippukunta Lätynkääntäjät ry, Puhurin Pojat ry
 
Polte Pomelo HMT, HN, MaPa Hyvinkään Metsätytöt ry, Hyvinkään Nummenpojat ry, Martin Partio ry
 
Polte Papaija Imazeno Enson Partiosiskot ry, Joutsenon Ainotytöt ry, Joutsenon Nuotioveljet ry, Korven Vaeltajat ry, Partiolippukunta Tarmontytöt ry, Saimaan Sissit ry
 
Polte Persikka Klapaset & JuVeSi Jukolan Veljet ja Siskot ry, Klapaset ry
 
Polte Pomeranssi Kuumakoira Nokian Eräveikot ry, Nokian Partiotytöt ry, Pirkan-Pojat, Sata-Hämeen Vasamat ry
 
Polte Papaija Liekit Jaarlin Pojat ry, Nummen Eränkävijät ry, Suopartio ry
 
Polte Persimoni LOMMO Leppäpirkot ry, Merimetsot ry, Muuttolinnut ry, Olarin Eräkotkat ry, Olarinmäen Samoojat ry
 
Polte Persimoni Namikan superstarat Auran Tähti Pojat, Turun Tähti-Tytöt ry
 
Polte Pepino Oriveden alue 1 Juupajoen Eräpartio ry, Kostian Kahlaajat ry, Oriveden Eräsissit, Oriveden Eräsudet ry, Sahalahden Sinisudet ry
 
Polte Pomeranssi Pallomeri vol 2.0 Inkoon Samoilijat ry, Polaris ry, Siuntion Koskikarat ry
 
Polte Persimoni Pirkkala & Kihniö United Kihniön Katajaiset ry, Pirkkalan Pirkot ry, Pirkkalan Sotkapojat ry
 
Polte Papaija PyhäAviaJoki Aviapartio ry, Jokihiset ry, Pyhän Laurin Ritarit ry
 
Polte Persimoni Rekola Rekolan Metsäsiskot ry, Rekolan Metsäveikot ry
 
Polte Pomeranssi RoTy HaPo Harjun Pojat ry, Roineen Tytöt ry
 
Polte Persikka Sastamalan partiolaiset Karkun Samoojat ry, Keikyän Korvenkävijät ry, Kiikan Leiripeikot ry, Mouhijärven Metsot, Suodenniemen Suonkiertäjät ry, Tyrvään Metsänpojat ry, Vammalan Nuotiosiskot ry
 
Polte Pepino SuKuKaSaKauKaNuHa Kauka-Kuutit ry, Nuuksion Eräkarhut ry, Pohjois-Espoon Kalahaukat ry, Suvelan Samoojat ry
 
Polte Pomelo Telkkä Iisalmen Korvenkävijät ry, Keiteleen Saukot ry, Kiuru-Partio ry, Lapinlahden Siniveikot ry, Lepikon Tarpojat ry, Sonkapartio ry
 
Polte Pomelo Toivon Erätytöt ja Turun Eränkävijät Ilpoisten Vuorenkävijät ry, Toivon Erätytöt, Turun Eränkävijät
 
Polte Pomelo Tulikipuna Hämeenkyrön Hälläpyörät ry, Ikaalisten Korpi-Kotkat ry, Ylöjärven Otava ry, Ylöjärven Viittaveljet
 
Polte Papaija Tuplahaukat Järvihaukat ry, Niipperin Nuolihaukat ry
 
Polte Persikka Vaaran Vaeltajat Vaaran Vaeltajat ry
 
Polte Pepino Valakia Hanhikiven Kiertäjät ry, Merituuli ry, Partiolippukunta Pohjan Ilves ry, Tervastuli ry, Vihannin Vehkat ry
 
Polte Papaija VeH, KiPi, KaTu Kantvikin Tulentekijät ry, Kuninkaantien Kipinät ry, Veikkolan Eräveikot ja -haltiat ry
 
Polte Pomeranssi ViKuLi Kuuvalon Vaeltajat ry, Lievestuoreen Partiolaiset ry, Vihtavuoren Visaiset ry
 
Polte Pepino Virma Ilvespartio ry, Jämsän Jokipartio ry, Kaipolan Tiirat ry, Pihkapartio ry
 
Polte Persikka Yhdessä Roihulle! Evipartio ry, Härmän Tähystäjät ry, Markki-Partio ry, Simpsiön Karhut ry, Simpsiön Siskot ry, Ylihärmän Partiolaiset ry
 
Raiku Andromeda "Pielis Hanut" Juuan Kiitäjät ry, Kaiskun Kävijät ry, Karjalan Korvenkävijät KKK ry, Kiihtelyksen Nuotiosissit ry, Kuopion Kurjenmiekat ry, Nurmeksen Partiolaiset ry, Pielisen Partiolaiset ry, Vaaran Veljet ja Siskot ry, Vaarojen Siskot ja Veikot ry
 
Raiku Andromeda AekKaira Auran Eräkurjet ry, Partiolippukunta Kairankiertäjät ry, Tarvan Tapiot
 
Raiku Kefeus Alli-alueen Partiolaiset Enonkosken Samoilijat, Juvan Partioveikot ry, Linnavuoren Tähyilijät ry, Savon Saukot ry
 
Raiku Kentauri Comets Harjunalustan Siniveljet ry, Kymen Kotkat ry, Myrskylinnut ry, Nastapartio ry, Tiirismaan Tähystäjät
 
Raiku Kefeus EuNaHA Euran Peurat ry, Harjavallan Pirkat, Nakkilan Partiolaiset ry, Vampulan Varpuspartio ry
 
Raiku Kefeus Haha-Kipi-Kapo Haukkavuoren Haltiat ry, Kaskenpolttajat ry, Kivenlahden Piilevät ry
 
Raiku Kassiopeia Ht, Ptp, Sapo Hakkistytöt ry, Piikkiön Tammipartio ry, Sauvojapojat ry
 
Raiku Orion Häkä-Ämpäri Kullaan Kuusipeurat ry, Teljän Tuikkeet ry, Väinän Vartijat ry
 
Raiku Kassiopeia Järeä 1 Karhunvartijat ry, Kilon Kipinät ry, Oravanmarjat ry, Pitkäjärven Vaeltajat ry
 
Raiku Orion Kaakkuri Haminan Päivänpojat ry, Haminan Rantarillit ry, Jaalan Jalopeurat ry, Kuusankosken Metsänkävijät ry, Kuusankosken Partiotytöt ry, Nuotio-Vehkat ry, Rajan Reippaat ry, Valkealan Kolmisoihtu ry
 
Raiku Pegasus Kaktus Kaivokselan Delfiinit ry, Kartanopartio ry, Koskenhaltiat ry, Timanttipartio ry
 
Raiku Kassiopeia Kara-Karhut ja Viherlaakson Peurat Kara-Karhut ry, Viherlaakson Peurat ry
 
Raiku Pegasus Kaski Myyrpartio ry, Partiolippukunta Tavastit ry
 
Raiku Pegasus Keurusseudun Partiolaiset ry Keurusseudun Partiolaiset ry
 
Raiku Kefeus Kiehiset ry Kiehiset ry
 
Raiku Kentauri Kiirastuli Lahelan Palokärjet ry, Mäntsälän Metsäkävyt ry, Tuuspartio ry
 
Raiku Orion Kymi 1 Karhulan Kanttarellit ry, Karhulan Korvenkävijät ry, KotaPartio
 
Raiku Orion Lituska Kaskenkaatajat ry, Liekkitytöt ry
 
Raiku Orion Loukke, UETY, RUPO Luvian Loukke ry, Ruoripojat ry, Ulvilan Erätytöt ry
 
Raiku Kefeus Mameloukki Lounapartio ry, Mastonvartijat ry, Mesikämmenet ry
 
Raiku Andromeda mipa-sihu Hyvinkään Miilupartio ry, Sipoon Hukat ry
 
Raiku Andromeda Mpy Koroisten Ritarit ry, Koroisten Sarpiot ry, Maarian Kämmekät ry, Maarian Tähkät ry
 
Raiku Kassiopeia Mämmisuo Liedon Eränkävijät
 
Raiku Andromeda Polvijärven Päreenpolttajat Polvijärven Päreenpolttajat ry
 
Raiku Orion Pop-up Pori Käppäräpartio ry, Meri-Porin Partio ry, Porin Tulitikut ry, Saaren Kiertäjät ry
 
Raiku Kassiopeia Pärske Hirvi-Partio ry, Puula-Partio ry, Yöveden Waeltajat ry
 
Raiku Orion Raappana Kotkan Partio-Kotkat ry, Langinkosken Samoojat ry, Maakotkat ry, Merihaukat ry, Pyhtään Korpisudet ry, Utin Pilvenveikot ry
 
Raiku Kentauri Rauma Jokilaakson Ravut ry, Karimo ry, Myrskypojat ry, Narvin Tytöt ry, Rauman Partiotytöt ry, Tasalam Boja ry
 
Raiku Kentauri Roihu työnimi Lahden Katajaiset ry, Lahden Siniset ry, Launeen Lähdesiskot ry, Lähteen Vartijat ry
 
Raiku Pegasus Sauhu Kuoreveden Kotkat ry, Kurun Kontiot ry, Mäntänvuoren Partiolaiset ry, Stoolin Partiolaiset ry
 
Raiku ? Ulvilan Eräpojat ry Ulvilan Eräpojat ry
 
Raiku Pegasus VIIS Haapajärven Eräpartio ry, Haapaveden Salopartio ry, Nivalan Partio ry, Sievin Samoojat ry, Suotarpojat ry, Viessojat ry
 
Syke Minttu Elixir

Louhen-Tytöt ry, Tornikotkat ry, Tornipääskyt ry, Tuulihaukat ry
 

Syke Kumina Havu Erä-Pirkot ry, Kanavan Vartijat ry, Vesilahden Valkohännät ry
 
Syke Minttu Kajo Kyynärön Kiertäjät ry, Lentävän Samoojat ry, Urjan Varstat ry
 
Syke Tilli Karhukupla Järvenpään Metsänkävijät ry
 
Syke Rakuuna Kelvolliset kävijät Kelopojat ry, Oulun Metsänkävijät ry, Partiotyttölippukunta Oulun Valppaat ry
 
Syke Tilli Kirkkonummen Metsänkävijät Kirkkonummen Metsänkävijät ry
 
Syke Kumina KLY;KRR;TALI Kaarinan Ristiritarit ry, Kuusiston Linnanyrjänät ry, Tavastin Liljat ry
 
Syke Tilli Kortepartio Huhtapartio ry, Jyväskylän Metsänkävijät ry, Keljon Kävijät ry, Korpilahden Korvensamoojat ry, Kortepartio ry, Mäkipartio ry
 
Syke Minttu Kyypartio Kyypartio ry
 
Syke Pippuri Laajalahden Eräveikot Laajalahden Eräveikot ry
 
Syke Tilli LAPPA Aarnikarhut ry, Ankkuripartio ry, Artjärven Eränkävijät ry, Kirnun Kiertäjät ry, Porvoon Metsänkävijät ry, Porvoon Polunlöytäjät ry, Pukkilan Partio ry, Tolkkisten Eräketut ry
 
Syke Kumina LeKoMES Leppävaaran Korvenkävijät ry, Mankkaan Eräsudet ry
 
Syke Pippuri Länsirintamalla Tarkenee Harjun Veikot ry, Harjusiskot ry, Tesoman Sinisiskot ry
 
Syke Basilika Merikarhu Auran Tytöt ry, Turun Metsänkävijät
 
Syke Pippuri mielikuvitukseton Ahertajat ry, Mikaelin Sinikellot ry, Turun Partio-Sissit ry
 
Syke Rakuuna Moi Meritähdet ry, Tammisalon Metsänkävijät ry, Viipurin Metsänkävijät ry
 
Syke Minttu Nuotiotytöt & Sinikotkat Nuotiotytöt ry, Turun Sinikotkat ry
 
Syke Pippuri OKKH Hakasiskot ry, Kelotytöt ry, Kelovartijat ry, Otavaeltajat ry
 
Syke Basilika Pulssi Lepsämän Partio ry, Rajamäen Metsänkävijät ry, Röykän Metsänkävijät
 
Syke Minttu RaSa LiKo KeSiv Pes Eräsotkat ry, Kesälahden Siniveikot ry, Kiteen Rajasamoojat ry, Liperin Kokkoveikot ry
 
Syke Rakuuna Rastipartio Rastipartio ry
 
Syke Rakuuna Saharanpääskyt Saharan Sissit ry, Vuosaaren Vesipääskyt ry
 
Syke Rakuuna SiHa leirilippukunta Sipoonkorven Haltiat ry
 
Syke Kumina Soihtu Kaarinan Korpiklaani ry, Mustavuoren Sissit ry, RajakivenKiertäjät ry, Rantakaarinat ry
 
Syke Kumina Sädepiikakotka Kaarinan Sädetytöt ry, Littoisten Pirtapiiat ry, Paraisten Merikotkat ry
 
Syke Basilika Tammelan Metsänkävijät Espoon Metsänkävijät ry, Hämeenlinnan Metsänkävijät ry, Tammelan Metsänkävijät ry, Tapiolan Metsänkävijät ry
 
Syke Pippuri TMSPaPuhVersot Partiolippukunta Turun Mikaelin Siniset ry, Partio-Puhurit ry, Turun Versot
 
Syke Tilli TUIKE Muhoksen Metsänkävijät ry, Partiolippukunta Tyrnävän Mustavarikset ry
 
Syke Basilika Vantaan Metsänkävijät Vantaan Metsänkävijät ry
 
Syke Rakuuna VarPo & VarTy Vartiovuoren Pojat ry, Vartiovuoren Tytöt ry
 
Syke Basilika Viva Sa! Sääksmäen Nuotiopojat ry, Valkeakosken Korvenkävijät ry, Viialan Metsänkävijät ry
 
Unity Virta [bäri]C Aurinkovuoren Vartijat ry, Kärkölän Kärpät ry, Lahden Versot ry, Padaspartio ry
 
Unity Suisto AaVa+TikSi Aarnivalkeat ry, Tikkurilan Siniset ry
 
Unity Aalto Alvar Tampereen Kotkat, Tampereen Lokit ry
 
Unity Putous Flame of Anor Helsingfors KFUK/M Scouter, Scoutkåren Munksnäs Spejarna, Scoutkåren Nybyggarna, Sjöscoutkåren Vikingaflickorna, Sjöscoutkåren Vikingarna
 
Unity Aalto Grandi Susiveikot ry, Toimen Pojat ry, Toimen Tytöt ry
 
Unity Virta Hävikki Härmälän Haukat ry, Härmälän Ilvestytöt ry, Kulhan Kulkijat ry, Tervakosken Tervakset ry, Viinikan Siniset ry, Viinikan Sinitytöt ry
 
Unity Lähde Jeanne d'Arc Jeanne d'Arc ry
 
Unity Lähde Joensuu #1 Joensuun Eräsissit ja Karjalan Tytöt ry, Rantakylän Rämpijät ry, Tikkamäen Tikkapartio ry
 
Unity Putous Kasukkala Kalevan Karhut ry, Kalevan Suuntatytöt ry
 
Unity Virta KissMV ja Suosirrit Kirisiskot ry, Mustat Veljet ry, Suosirrit ry
 
Unity Virta Koltrast Ingå Scouter, Karis Flickorna, Karis Gossarna, Kyrkslätt Scouter, Scoutkåren Ekenäs Skogsvandrare, Scoutkåren Tre Björkar
 
Unity Putous Koudat ry Koudat ry
 
Unity Lähde KYMePö Huittisten Eränkävijät ry, Kyrön Kiurut ja Kokot ry, Mellilän Menninkäiset ry, Pöytyän Pöllöt ry, Ypäjän Eränkävijät
 
Unity Suisto Kyrönmaa - Vaasa Laihian Eräpojat ja Tytöt, Vaasan Siniset Partiopojat ry, Vaasan Siniset Partiotytöt ry, Vainion Vesat, Vähänkyrön Eränkävijät
 
Unity Putous Lauttasaari & KMP Kulosaaren Meripartio ry, Lauttapartio ry, Lauttasaaren Luotsitytöt ry
 
Unity Aalto Liekkimeri Hollolan Hirvenhiihtäjät ry, Joutjärven Tapulitytöt ry, Kymen Vartiot ry, Myllykylän Harjuvuokot ry, Sinisissit ry
 
Unity Koski LW, LWS Lappeenrannan Wallisirkut ry, Partiopoikalippukunta Lappeenrannan Walliveljet ry
 
Unity Aalto Lähiö Helsingin Kotkat ry, Helsingin Siniset, Kontutytöt ry
 
Unity Lähde Lännen Nopeimmat Haagan Sirkut ry, Huipunvaltaajat ry, Vuoren Valppaat ry
 
Unity Putous Maahiset ry Maahiset ry
 
Unity Koski MOOMMA Eräkurjet, Pietarsaari ry, Himangan Nuotioveljet ry, Kannuksen Korvenkävijät ry, Kokko-Pojat ry, Liungilan Eränkävijät ry, Lohtajan Teiskuveljet ry, Partiolippukunta Halkokariset ry, Toho-Taivaltajat ry, Vääräjoen Vartijat ry
 
Unity Koski Napapiirin Sankarit Napapiirin Pojat ry, Napapiirin Tytöt ry, Partiolippukunta Kielaat ry
 
Unity Koski Nylandsgnistan Flickscoutkåren Korsfararflickorna, Nordsjö Skogsriddare r.f., Sjöscoutkåren Sailors, Sjöscoutorganisationen Fribytarna
 
Unity Aalto Pellet Lappeen Siniset ry, Lauritsalan Sinisiskot ry, Lauritsalan Siniveljet ry
 
Unity Lähde Rätinä Laitilan Eräsissit ry, Laitilan Lumikit ry, Lokalahden Erälokit, Pyhärannan Korpiankkurit ry, Taivassalon Tupshaukat ry, Uudenkaupungin Merihait ry, Vehmaan Lustaset ry
 
Unity Lähde Saviseutu Alastaron Jyväset, Kosken Kerkät, Loimaan Nuotioloimut, Loimaan Saviset ry
 
Unity Virta Savu Näsin Tytöt ry, Tammero ry, Tampereen Eräpojat ry
 
Unity Suisto Sekava Helsingin Eräkaverit ry, Helsingin Merilokit - Helsinki Seagulls ry, Järvenpään Scoutit – Järvenpää Scouts ry
 
Unity Koski Stormfågeln + Södrik stigfinnare + MuHö Scoutkåren MuHö, Sjöscoutkåren Stormfågeln, Södrik Stigfinnare
 
Unity Aalto SV+Parv+LTT+VV+TaTa+RET Lappeen Tuulitytöt ry, Parveilijat ry, Ruokolahden Erätoverit ry, Saimaan Vartiot ry, Taipalsaaren Taivaltajat ry, Vuorenveikot ry
 
Unity Suisto TOER Toijalan Eräveikot ry
 
Unity Virta Tuikut ja Eräveikot Haagan Eräveikot ry, Tuikku-Tytöt ry
 
Unity Putous TuTu, PaEr, LamEk, HaPa Hauhon Partiolaiset ry, Lammin Evonkävijät ry, Parolan Eräveikot ry, Tuuloksen Tulikourat ry
 
Unity Suisto ÅboFisk Flickscoutkåren Åbo Vildar, KFUM:s Scouter Kamraterna, Pargas Scoutkår Skärgårdsvandrarna, Scoutkåren Pojkarna, St. Simons Sjöfararna
 
Unity Suisto Österbotten Frikyrkoscoutkåren Stigfinnarna, Jakobstads Flickscouter, Jakobstads Sjöscouter, Nedervetil Scoutkår Vägvisarna, Nykarleby Forsfarare, Scoutkåren Brobyggarna, Scoutkåren Vasa Korsfarare, Spejarna i Gamlakarleby